hokery

Na co zwrócić uwagę wybierając hokery?

Uniwersalne krzesła barowe cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też spotkać je można nie tylko w lokalach gastronomicznych różnego typu, ale również w biurach i mieszkaniach prywatnych. Hokery dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Aby dokonać udanego zakupu, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów.

Na jaką wysokość postawić?

hokery

Modny i stylowy hoker spełniać będzie swoje zadania tylko wtedy, gdy posiadać będzie odpowiednią wysokość. Krzesła barowe należy umiejętnie dopasować bezpośrednio do wysokości blatu. Jeżeli chodzi o wysokość między siedziskiem a samym blatem, to powinna wynosić ona około 20-30 cm. Taka ilość wolnego miejsca umożliwia swobodne korzystanie z mebla. Z praktycznego punktu widzenia najbezpieczniejszym wyborem będą oryginalne hokery z funkcją regulowania wysokości. Opcja ta przyda się zwłaszcza wtedy, gdy z jednego siedziska korzystać będzie wiele osób.

Jakość wykonania ma znaczenie

Kolejnym elementem na który należy zwrócić uwagę, jest jakość wykonania. W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się krzesła minimalistyczne i rustykalne, które wykonane są z wielu różnych materiałów. W mieszkaniach nowoczesnych najlepiej sprawdzą się oczywiście krzesła barowe wykonane z metalu. Ciekawą propozycją są także drewniane hokery, które coraz częściej można spotkać w tradycyjnych wnętrzach. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać modele z trzema albo czterema nóżkami. Ciekawą propozycją są także hokery na jednej nodze, które bardzo często posiadają funkcję obrotu siedziska. Krzesła barowe tego typu doskonale sprawdzą się w ciasnych pomieszczeniach.

About the author