komody białe

Różnorodne rodzaje komód

Odpowiednio dobrana komoda to niezbędny element uposażenia każdego domu. Spełnia ona zadania zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Współczesne modele mogą być uposażone nie tylko w szuflady, ale też w różnorodne szafki, przeszklone przestrzenie, czy też w oświetlanie LED i RGB. Jakie mamy rodzaje komód?

Klasyczna komoda

Klasycznym rozwiązaniem, które wciąż często wita w Polskich domach to klasyczna komoda uposażona jedynie w szafki. Tego rodzaju umeblowanie sprawdzi się szczególnie dobrze w pomieszczeniach minimalistycznych. Decydując się na wyposażenie mieszkania w stylu nowoczesnym powinniśmy zdecydować się na komody białe lub komody czarne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że mebel wpisze się doskonale w styl pomieszczenia. W takim wypadku warto zadbać o minimalizm formy. Komody białe bez dodatkowych dekoracji, czy też zdobień mogą być uposażone w oświetlenie. Klasyczne komody białe mogą z powodzeniem pełnić zadania dekoracyjne.

Komoda z dodatkowymi szufladami

Jeżeli posiadamy dużą garderobę lub większą ilość miejsca w pomieszczeniu, którą chcielibyśmy odpowiednio zagospodarować możemy nabyć komodę z szufladą. Dzięki większemu, aniżeli w przypadku komody klasycznej rozmiarowi mogą spełniać szczególną funkcję dekoracyjną.

Poprzez większą powierzchnię białe komody lub będące w innej kolorystyce mogą posłużyć jako przestrzeń dla zdjęć, rzeźb, czy też wszelkiego rodzaju dekoracyjnych kolekcji. Dodatkowe szuflady mogą z powodzeniem posłużyć jako miejsce na ręczniki, kosmetyki, czy też pościel. Mogą być umieszczone w różnorodnych pomieszczeniach.

About the author